19-12-2020
Elektrisch
Automaat
129.355 km
Onbekend
Onbekend
19-12-2020
Elektrisch
Automaat
129.355 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | K-131-JB Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL 3 |
| Tellerstand |
129.355 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | Long Range RWD 75 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
E5D
|
| RDW uitvoering |
BB1S5N
|
| RDW handelsnaam |
MODEL 3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*13 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 258 kW |
| Vermogen elektromotor | 258 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 75 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 71,25 kWh |
| Actieradius (geschat) | 430 km |
| Actieradius zomer | 404 km |
| Actieradius winter | 348 km |
| Actieradius zonder range extender | 544 km |
| Actieradius met range extender | 0 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 16,50 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,55 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 125,98 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 20,83 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,41 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 120 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,50 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 566,44 km/h |
| Verbruik geschat | 19,24 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 14,60 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,94 kWh/100km |
| Verbruik winter | 22,68 kWh/100km |
| Tellerstand |
129.355 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Onlogisch
|
| Toelichting |
In de reeks tellerstanden is een tellerstand geregistreerd die lager is dan de stand daarvoor. Het kan zijn dat de teller is teruggedraaid of dat er een typfout is gemaakt. De RDW baseert het oordeel 'onlogisch' alleen op metingen na 1 januari 2014.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Afmetingen | 469,00 x 185,00 x 1.443,00 cm |
| Ledig gewicht |
1819 kg
|
| Massa rijklaar |
2232 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2232 kg
|
| Laadvermogen | 413 kg |
| Wegenbelasting | € 78 à € 86 per maand |
| APK vervaldatum | 19-12-2026 |
| 4 wielaangedreven |
| 4x4 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| passagiersairbag |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.