31-05-2017
Benzine
Automaat
104.466 km
1.368 cc
6 l/100km
31-05-2017
Benzine
Automaat
104.466 km
1.368 cc
6 l/100km
| Kenteken | K-085-LN Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | RENEGADE |
| Tellerstand |
104.466 km, op 26-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | GRANITE CRYSTAL MET. CLEAR COAT (PAU/QAUS) (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 MultiAir Limited STOEL+STUURVERW.TREKHAAK AUT. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
BU
|
| RDW variant |
AXC11
|
| RDW uitvoering |
04A
|
| RDW handelsnaam |
RENEGADE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0300*08 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
137 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1880 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 48 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1880 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-02-2027 |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Afdaal assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische Dualzone airconditioning |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Carbon Black Metallic / Granite Crystal Metallic |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-radio |
| Dakrails |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix |
| Lane Departure Warning Plus |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter Pack Limited |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.