24-12-2020
Elektrisch
Automaat
73.874 km
Onbekend
Onbekend
24-12-2020
Elektrisch
Automaat
73.874 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | K-073-JK Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | ID.3 PRO 150 KW |
| Tellerstand |
73.874 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Business 58 kWh SOH 93,7% | IQ Light | Camera | Stoel/Stuurverwarming | Navigatie | Carplay&Android |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
E1
|
| RDW variant |
ACEBJC L1FX2
|
| RDW uitvoering |
C0O51AA
|
| RDW handelsnaam |
ID.3 PRO 150 KW
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2033*01 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 150 kW |
| Vermogen elektromotor | 150 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 58 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 55,10 kWh |
| Actieradius (geschat) | 327 km |
| Actieradius zomer | 315 km |
| Actieradius winter | 271 km |
| Actieradius zonder range extender | 424 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5,27 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 84,65 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 16,11 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,64 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 100 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,46 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 477 km/h |
| Verbruik geschat | 19,56 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15,50 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 19,24 kWh/100km |
| Verbruik winter | 23,06 kWh/100km |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 426,00 x 181,00 x 157,00 cm |
| Ledig gewicht |
1705 kg
|
| Massa rijklaar |
2270 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2270 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 72 à € 78 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 24-12-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitrijcamera |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Audio-navigatie full map |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| bots herkenning systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate control (digitaal) |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| ISO-fix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Laadkabel 380V |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Licht sensor |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Nederlandse auto |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Touchscreen |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winterpakket |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.