08-05-2017
Benzine
Automaat
112.083 km
3.993 cc
10 l/100km
08-05-2017
Benzine
Automaat
112.083 km
3.993 cc
10 l/100km
| Kenteken | K-036-LF Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A8 |
| Tellerstand |
112.083 km, op 03-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 4.0 TFSI S8 Plus 605 PK Quattro Carbon Keramisch |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
4H
|
| RDW variant |
LDDTAQ1
|
| RDW uitvoering |
QA8QA8BK001P4H14S5EM
|
| RDW handelsnaam |
S8 PLUS
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
P
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0398*04 |
| Omschrijving defect | De waterkastafdekking in de motorruimte kan mogelijk vervormen en losraken |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan de waterkastafdekking in contact komen met hete onderdelen. De waterkastafdekking en naastgelegen onderdelen kunnen gaan smeulen. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het monteren van een borgplaat, die het losraken van de waterkastafdekking voorkomt. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
231 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
10 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 305 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 3.8 seconden |
| Aandrijving | Voor + Achter |
| Ledig gewicht |
1990 kg
|
| Massa rijklaar |
2590 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 6100 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2590 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 2300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 124 à € 138 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-12-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Type distributie | Ketting |
| Distributie | - |
| Onderhoudsinterval | 15000 / 1 jr |
| Opmerkingen |
Bougie elke 60.000 km/72 maanden Interieurfilter elke 60.000 km/24 maanden Luchtfilter elke 90.000 km Behuizing reinigen Motorolie 15.000 km/12 maanden Oliefilter 15.000 km/12 maanden Remvloeistof eerste wissel na 36 maanden; daarna om de 24 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| audio installatie high end |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspieg.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| DVD speler |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch zonnescherm achterruit |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keramische remschijven |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Luxe lederen bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nachtzicht-assistent |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Premium kleur |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles |
| S Line exterieur |
| Speciale kleur |
| Spoiler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur leder |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Stuur multifunctioneel |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen met massagefunctie en geventileerd |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm zijruiten |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.