31-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
26.128 km
1.332 cc
2 l/100km
31-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
26.128 km
1.332 cc
2 l/100km
| Kenteken | JZV-40-B Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | COMPASS |
| Tellerstand |
26.128 km, op 20-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Licht |
| Uitvoering | 4xe 240 Plug-in Hybrid Electric S |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
MP
|
| RDW variant |
JHPFP
|
| RDW uitvoering |
NN1BAH1
|
| RDW handelsnaam |
COMPASS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0508*07 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 176 kW |
| Vermogen elektromotor | 44 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 11,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 47 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,40 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 22,90 kWh/100km |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 13-05-2028 |
| 100% onderhouden |
| Aansluiting iPod |
| Aansluiting USB |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Andere dakkleur |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Audio installatie premium |
| Automaat |
| Automatisch inparkeer systeem |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth carkit |
| Bluetooth Streaming |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruisecontrol |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektrisch verwarmbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verwarmbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| INKLAPBARE BUITENSPIEGELS |
| Isofix |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless |
| Keyless Entry |
| keyless entry/start |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| leren stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatie groot beeldscherm |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Panoramadak (el. te openen) |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeer sensoren |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schuif-/kanteldak |
| Schuif-/kanteldak (elektrisch) |
| Spraakbediening |
| Start-stopsysteem |
| Start/stop systeem |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Toerenteller |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winterpakket |
| Xenon verlichting |
| Zomerbanden |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.