18-06-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
135.021 km
1.969 cc
2 l/100km
18-06-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
135.021 km
1.969 cc
2 l/100km
| Kenteken | JZH-06-J Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 T8 TWIN ENGINE |
| Tellerstand |
135.021 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | MAPLE BROWN (bruin) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 T8 Twin Engine AWD R-DESIGN 7P SOH-TEST/PANO/DAB/H-KARDON/M-STOELEN/LEDER/// |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
L
|
| RDW variant |
LFBM
|
| RDW uitvoering |
LFBMUD0
|
| RDW handelsnaam |
XC90 T8 TWIN ENGINE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0929*13 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 287 kW |
| Vermogen elektromotor | 65 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 11,60 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 46 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 15,60 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De batterijmodules van de hoogspanningsaccu bevat mogelijk een productiefout. |
| Materiële gevolgen | Dit kan brand veroorzaken wanneer het voertuig volledig is opgeladen en geparkeerd. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de batterijmodules controleren en zonodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0227809 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 495,00 x 196,00 x 178,00 cm |
| Ledig gewicht |
2229 kg
|
| Massa rijklaar |
2980 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2980 kg
|
| Laadvermogen | 751 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 18-05-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| 7 stoelen |
| 360 camera |
| Accident Avoidance System |
| Achterklep electrisch |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruiscontrol |
| Afdaal assistent |
| afleverkosten 350euro |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automaat |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| black-optiek |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| botswaarschuwings systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera voor |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Digitale Cockpit |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| electrische ramen voor en achter |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Extra getint glas |
| F1 flippers |
| Grootlicht-assistent |
| Harman Kardon |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix |
| Keyless-entry |
| Keyless-Go |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| limit controlle |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxe lederen interieur |
| Metallic lak |
| multimedia-input |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatie groot scherm |
| onderhoud digitaal |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio MP3 |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| ruitenwisser achter |
| servostuur |
| Side Assist |
| Side Impact Protection System |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Start/stop systeem |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| tft scherm |
| Toerenteller |
| Touchscreen |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Uitwijk assistent |
| USB |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vierwielaandrijving (4x4) |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| WiFi voorbereiding |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.