28-11-2023
Benzine
Handgeschakeld
21.893 km
1.199 cc
6 l/100km
28-11-2023
Benzine
Handgeschakeld
21.893 km
1.199 cc
6 l/100km
| Kenteken | JXZ-89-S Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Mokka |
| Tellerstand |
21.893 km, op 19-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Turbo 136pk GS-line trekhaak/all season banden |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
S
|
| RDW uitvoering |
HPWK-41M500
|
| RDW handelsnaam |
MOKKA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Omschrijving defect | De hogedrukleiding tussen de hogedrukpomp en de brandstofverdeelleiding kan mogelijk brandstof lekken. |
| Materiële gevolgen | Brandstoflekkage kan leiden tot verhoogd brandstofverbruik en in het ernstigste geval tot brand van het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de moeraansluitingen van de betreffende leiding controleren en indien nodig herstellen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Massa rijklaar |
1715 kg
|
| Laadvermogen | 540 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| APK vervaldatum | 28-11-2027 |
| 4 seizoenen banden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| ACHTER UIT RIJ CAMERA |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Luxe kentekenplaten |
| Massage stoel bestuurder |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia scherm standaard |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Privacy glas |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmd stuurwiel |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.