21-02-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
173.000 km
1.969 cc
2 l/100km
21-02-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
173.000 km
1.969 cc
2 l/100km
| Kenteken | JXL-53-B Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V90 |
| Tellerstand |
173.000 km, op 02-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 T6 AWD Inscription Pano|360|harman |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
P
|
| RDW variant |
PWBF
|
| RDW uitvoering |
PWBFVD0?
|
| RDW handelsnaam |
V90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1067*14 |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 495,00 x 188,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
2000 kg
|
| Massa rijklaar |
2610 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2610 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-03-2028 |
| 5-deurs combi |
| 12v aansluiting |
| 360° camerasysteem |
| Aanhanger-assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple Carplay & Android auto |
| Armsteun achter |
| Automatische transmissie |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Beschermingssysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Binnenverlichting |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Carbon exterieur delen |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom bumper |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Differentieel blokkering |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek/Inhaal/detectie |
| Driving assistent |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische handrem |
| Elektrische ramen |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoelen met memory |
| Entertainment system |
| Extra getint glas |
| Geluidwerend glas |
| Gordels in hoogte verstelbaar |
| Gordelspanners |
| Grootlicht-assistent |
| Harman Kardon premium audiosysteem |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Houtafwerking interieur |
| Instaplijsten |
| Interieur filter |
| Ionisator voor de luchtreiniging |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd |
| Kruisend verkeer detectie |
| Laadrandbescherming |
| Laadruimteafdekking |
| Lane departure warning |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luxe lederen interieur |
| Metallic lak |
| Motorsound-systeem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Recuperatiesysteem |
| Regen-/geur-beslagen ruit sensor |
| Regensensor |
| Rijprofielselectie |
| Roetfilter |
| Roll Stability Control |
| Rondomzicht camera |
| Sierlijsten |
| Sjorogen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoeprandfunctie |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Subwoofer |
| Uitwijk assistent |
| USB-aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorruit verwarmbaar |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.