23-09-2024
Benzine
Handgeschakeld
24.220 km
999 cc
6 l/100km
23-09-2024
Benzine
Handgeschakeld
24.220 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | JXJ-15-Z Switch kenteken |
| Merk | Dacia |
| Model | JOGGER |
| Tellerstand |
24.220 km, op 27-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.0 TCe 110 Extreme 5p*Camera*PDC*Cruise-Control*Xenon*LED* |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
DJF
|
| RDW variant |
RES
|
| RDW uitvoering |
MD6UA4HM50V0
|
| RDW handelsnaam |
JOGGER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Massa rijklaar |
1865 kg
|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| APK vervaldatum | 23-02-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Android Carplay |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple-Carplay |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Camera |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Led |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie-systeem |
| Navigatiesysteem |
| Pack Extreme |
| Pack Medianav |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| PDC |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vermoeidheids herkenning |
| Xenon |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.