20-12-2021
Benzine
Handgeschakeld
39.523 km
1.199 cc
6 l/100km
20-12-2021
Benzine
Handgeschakeld
39.523 km
1.199 cc
6 l/100km
| Kenteken | JXD-05-N Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Mokka |
| Tellerstand |
39.523 km, op 10-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.2 Turbo GS Line Navigatie / Apple CarPlay I Airco I LED I PDC I Sport velgen I 39.000 KM Dealer onderhouden |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
S
|
| RDW uitvoering |
HNEK-41B700
|
| RDW handelsnaam |
MOKKA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
Onbekend
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2021 |
| Datum eerste toelating |
20-12-2021
|
| APK geldig tot |
06-02-2028
|
| Datum laatste tenaamstelling |
06-02-2026
|
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 415,00 x 179,00 x 152,00 cm |
| Massa rijklaar |
1700 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| APK vervaldatum | 06-02-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 100% Dealeronderhouden |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler in kleur van de carrosserie |
| Achteruitrijcamera |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX-aansluiting |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouder voor |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Trim |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort pakket |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Design Pakket |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Familie-Pakket |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| Kleuren Touchscreen |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Licht & Zicht pakket |
| Metallic lak |
| Model UPGRADE |
| Multifunctioneel display plus |
| Navigatie full map |
| Onderhoud boekje aanwezig |
| Pakket Advanced City 180° |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schuif deur L + R |
| Smartphone-interface (Apple CarPlay & Android Auto) |
| Sport pakket |
| Sportstoelen |
| Startblokkering |
| Technologiepakket Park & Go |
| Telefoonintegratie premium |
| USB-aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Warmtewerend getint glas |
| Winter pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.