10-01-2007
Benzine
Handgeschakeld
147.200 km
1.598 cc
8 l/100km
10-01-2007
Benzine
Handgeschakeld
147.200 km
1.598 cc
8 l/100km
| Kenteken | JVS-77-N Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Meriva |
| Tellerstand |
147.200 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | A 16T OPC Met, Onderhoudshistorie, |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW handelsnaam |
OPEL MERIVA A 16T OPC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Ledig gewicht |
1350 kg
|
| Massa rijklaar |
1930 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 53 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1930 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1330 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| APK vervaldatum | 17-02-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airco |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Getint glas |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Sportvelgen |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.