09-06-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
18.771 km
1.469 cc
6 l/100km
09-06-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
18.771 km
1.469 cc
6 l/100km
| Kenteken | JVS-71-H Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | COMPASS |
| Tellerstand |
18.771 km, op 10-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Rood (rood) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5T e-Hybrid Limited / AUT / Memory / Leder / Camera / Elek Stoelen / Stoelverkoeling / Open Pano / Led / Pdc / 19 I |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
MP
|
| RDW variant |
JH7FA
|
| RDW uitvoering |
MN1BAHR
|
| RDW handelsnaam |
COMPASS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0508*15 |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 440,00 x 182,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1475 kg
|
| Massa rijklaar |
2045 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2045 kg
|
| Laadvermogen | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 1450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| APK vervaldatum | 09-06-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 5 zitplaatsen |
| 19 inch lichtmetalen velgen |
| Aanhanger-assistent |
| ABS |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterklep elektrisch |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruise control |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automaat |
| Automatische Airco |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bordenherkenning |
| Bots herkenning en activatie |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Burmester |
| Camera |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Digital cockpit |
| DIGITAL LIGHT |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische spiegelverstelling |
| Elektrische stoelverstelling |
| Elektrische verstelbare lendensteun |
| Elektrische verstelbare stoelen |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Ergo Comfortstoelen |
| Extra getint glas |
| F1 flippers achter stuurwiel |
| F1 schakel flippers |
| Getinte ramen |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Infotainment-pack |
| Isofix |
| Keyless |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur rood |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Leder interieur |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19 inch |
| Memory Bestuurdersstoel |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| Open / Panorama dak |
| Opendak |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schuifkanteldak |
| Speciale kleur |
| Spiegel Pakket |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverkoeling |
| Stoelverwarming |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Trekhaak afneembaar |
| Two-tone (metaal) kleur |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Verwarmd stuurwiel |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorruit verwarming |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wide Beam |
| Winter-pack |
| Winter pakket |
| Xenon koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.