21-12-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
46.011 km
1.332 cc
2 l/100km
21-12-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
46.011 km
1.332 cc
2 l/100km
| Kenteken | JVP-28-L Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | COMPASS |
| Tellerstand |
46.011 km, op 01-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Strom Grey (donker grijs metallic) (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 4xe 240 Plug-in Hybrid Electric S |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
MP
|
| RDW variant |
JHPFP
|
| RDW uitvoering |
MN1BBH1
|
| RDW handelsnaam |
COMPASS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0508*15 |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 439,00 x 182,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
1835 kg
|
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-04-2028 |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| ESP |
| Getint glas |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederenbekleding |
| lendesteun |
| Lichtmetalenvelgen |
| Mistlampen |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Traction Control |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.