23-11-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
50.790 km
1.499 cc
2 l/100km
23-11-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
50.790 km
1.499 cc
2 l/100km
| Kenteken | JVL-58-X Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COUNTRYMAN COOPER SE ALL4 |
| Tellerstand |
50.790 km, op 21-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.5 Cooper S E ALL4 Chili |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FMX
|
| RDW variant |
21BS
|
| RDW uitvoering |
IAW50000
|
| RDW handelsnaam |
COUNTRYMAN COOPER SE ALL4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1682*14 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 162 kW |
| Vermogen elektromotor | 70 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 10 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 39 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,80 kWh/100km |
| Tellerstand |
50.790 km, op 21-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 430,00 x 182,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1690 kg
|
| Massa rijklaar |
2270 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 36 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2270 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 29-01-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Business Plus-pakket |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Driving assistant |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportstuur |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.