30-11-2023
Benzine
Handgeschakeld
12.000 km
1.199 cc
6 l/100km
30-11-2023
Benzine
Handgeschakeld
12.000 km
1.199 cc
6 l/100km
| Kenteken | JVH-94-J Switch kenteken |
| Merk | Jeep |
| Model | Avenger |
| Tellerstand |
12.000 km, op 18-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.2 Altitude |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FH1
|
| RDW variant |
1AGT312AAB
|
| RDW uitvoering |
1EAAN1115
|
| RDW handelsnaam |
AVENGER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Afmetingen | 408,00 x 180,00 x 1.534,00 cm |
| Massa rijklaar |
1682 kg
|
| Laadvermogen | 527 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| APK vervaldatum | 30-11-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startonderbreker |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel groot |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.