17-01-2019
Benzine
Handgeschakeld
87.693 km
1.598 cc
7 l/100km
17-01-2019
Benzine
Handgeschakeld
87.693 km
1.598 cc
7 l/100km
| Kenteken | JVD-21-L Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Zafira |
| Tellerstand |
87.693 km, op 26-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 Turbo 120 Jahre Edition 7persoons I Navigatie I Airco I PDC I Achteruitrij camera I LED I Trekhaak I Dealer onderh |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
P-J/SW
|
| RDW variant |
EA051CB12
|
| RDW uitvoering |
BA2PADJD427
|
| RDW handelsnaam |
ZAFIRA TOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Omschrijving defect | De uitlaatgasemissie uitstoot is mogelijk hoger dan de emissienorm. De CO-waarde overschrijdt de wettelijke limieten. |
| Materiële gevolgen | Belasting van het milieu. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de ECU (motorregelmodule) updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 467,00 x 188,00 x 169,00 cm |
| Trekgewicht geremd | 1650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| APK vervaldatum | 26-01-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 2 stoelen op derde rij |
| 7 Persoon's uitvoering |
| 12V-aansluiting in de kofferbak / bagageruimte |
| 100% Dealeronderhouden |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler in kleur van de carrosserie |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX-aansluiting |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Trim |
| Blitz-pakket |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Chroom delen exterieur |
| Comfort pakket |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Design Pakket |
| Dimlichten automatisch |
| eco-FLEX-Pakket |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Familie-Pakket |
| Getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| KleurenDisplay |
| Koplampen adaptief |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| LED-lichtpakket |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Licht & Zicht pakket |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel display plus |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Onderhoud boekje aanwezig |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijhulpsysteem: grootlicht assistent |
| Rijstrooksensor |
| Rokersvrije auto |
| Sportonderstel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Trekhaak, afneembaar |
| USB-aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vision pakket |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend getint glas |
| Winter pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.