29-01-2026
Elektrisch en benzine
Handgeschakeld
6.038 km
1.197 cc
4 l/100km
29-01-2026
Elektrisch en benzine
Handgeschakeld
6.038 km
1.197 cc
4 l/100km
| Kenteken | JVB-96-Z Switch kenteken |
| Merk | SUZUKI |
| Model | SWIFT |
| Tellerstand |
6.038 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Style Smart Hybrid Demo-deal!! Apple carplay/Androidauto|Adapt. cruise |Climacontrole| Keyless |Parkeersensoren| |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
UZ
|
| RDW variant |
CEDS
|
| RDW uitvoering |
MT
|
| RDW handelsnaam |
SWIFT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2018/858*00307*04 |
| Vermogen totaal | 61 kW |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 386,00 x 174,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
894 kg
|
| Massa rijklaar |
1365 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1365 kg
|
| Laadvermogen | 471 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 31 à € 33 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 29-01-2030 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur parelmoer |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Two-tone (metaal) kleur |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Warmtewerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.