30-08-1999
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
347.770 km
1.595 cc
Onbekend
30-08-1999
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
347.770 km
1.595 cc
Onbekend
| Kenteken | JTL-37-F Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A4 |
| Tellerstand |
347.770 km, op 27-04-2026
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 LPG!,Airco,Elec.pakket,lmv"s |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW handelsnaam |
A4
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Tellerstand |
347.770 km, op 27-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Ledig gewicht |
1215 kg
|
| Massa rijklaar |
1790 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1790 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | Onbekend |
| Wegenbelasting | € 83 à € 88 per maand |
| APK vervaldatum | 30-08-2002 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco (automatisch) |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Elektrische ramen voor |
| Getint warmtewerend glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Toerenteller |
| Verstelbare stuurkolom |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.