05-01-2026
Elektrisch
Automaat
501 km
Onbekend
Onbekend
05-01-2026
Elektrisch
Automaat
501 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | JTH-82-S Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COOPER SE |
| Tellerstand |
501 km, op 15-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Legend grey (grijs) |
| Uitvoering | Cooper SE John Cooper Works M 54.2 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
JM1
|
| RDW variant |
21GC
|
| RDW uitvoering |
0AW40700
|
| RDW handelsnaam |
COOPER SE
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00347*03 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 160 kW |
| Vermogen elektromotor | 160 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 54,20 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 51,49 kWh |
| Actieradius (geschat) | 330 km |
| Actieradius zomer | 298 km |
| Actieradius winter | 257 km |
| Actieradius zonder range extender | 402 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,93 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 85,88 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 95 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,46 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 460,06 km/h |
| Verbruik geschat | 18,10 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 14,10 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 17,82 kWh/100km |
| Verbruik winter | 21,35 kWh/100km |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 386,00 x 176,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1580 kg
|
| Massa rijklaar |
2055 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2055 kg
|
| Laadvermogen | 475 kg |
| Wegenbelasting | € 66 à € 72 per maand |
| Bijtelling | 18 % |
| APK vervaldatum | 05-01-2030 |
| 18" JCW Lap Spoke 2-tone |
| AG Intern |
| Akoestische waarschuwing voor voetgangers |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderzijde |
| Automatische dimmende binnenspiegel |
| Banden reparatieset |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| BMW Teleservices |
| Comfort Access |
| DAB-tuner |
| Dak in Jetblack |
| Draadloos oplaadstation |
| Driving assistant |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Engelse taalversie |
| Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit |
| Gevarendriehoek en verbanddoos |
| Glazen panoramadak |
| Hemelbekleding Anthrazit |
| HiFi System Harman Kardon |
| High-beam assistant |
| Intelligent Emergency Call |
| Isofix bevestiging passagierstoel voor |
| JCW Trim specifieke onderdelen |
| John Cooper Works Sport brake |
| John Cooper Works Sport stoel |
| John Cooper Works stuurwiel |
| John Cooper Works uitvoering |
| Laadaansluiting AC (wisselstroom) laden |
| Laadkabel (Mode 3, 22kW) |
| LED-koplampen met uitgebreide functies |
| Legend Grey |
| MINI Experience Modes |
| MINI Head-Up Display |
| MINI Navigation AR |
| Modeljaar Code |
| Pakket L |
| Parking Assistant Plus |
| Personal eSIM |
| Sport Stripes zwart |
| Stuurwielrand verwarmd |
| Vescin I Schwarz |
| Wielslotbouten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.