18-09-2018
Benzine
Handgeschakeld
59.171 km
1.368 cc
6 l/100km
18-09-2018
Benzine
Handgeschakeld
59.171 km
1.368 cc
6 l/100km
| Kenteken | JSR-26-D Switch kenteken |
| Merk | Jeep |
| Model | Renegade |
| Tellerstand |
59.171 km, op 01-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 140pk Longitude Apple Carplay, Stoelverwarming, Navi |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
BU
|
| RDW variant |
AXC1B
|
| RDW uitvoering |
02A
|
| RDW handelsnaam |
RENEGADE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0300*14 |
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1865 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1865 kg
|
| Laadvermogen | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| APK vervaldatum | 18-09-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 6-versnellingen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Android Car |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bekerhouders |
| Bluetooth multimedia |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische handrem |
| Elektrische ramen |
| Elektronische climate control |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| incl boekjes |
| in hoogte verstelb. stoel(en) |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless go |
| Lederen stuurwiel |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoon projectie |
| UCONNECT |
| USB |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.