12-10-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
63.313 km
1.598 cc
5 l/100km
12-10-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
63.313 km
1.598 cc
5 l/100km
| Kenteken | JRS-62-Z Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | JOGGER |
| Tellerstand |
63.313 km, op 20-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Bruin |
| Uitvoering | 1.6 Hybrid 140 Extreme 7p. |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
DJF
|
| RDW variant |
RHS
|
| RDW uitvoering |
N84WA2PM7000
|
| RDW handelsnaam |
JOGGER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e19*2007/46*0026*19 |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
107 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1360 kg
|
| Massa rijklaar |
1995 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 50 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1995 kg
|
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 12-10-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| AUX - USB aansluiting |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Bumpers in kleur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch geregelde airconditioning |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Isofix |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Metaallak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm klein |
| Navigatie |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Pack Assist |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming voorstoelen |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.