31-05-2016
Benzine
Handgeschakeld
52.110 km
1.364 cc
6 l/100km
31-05-2016
Benzine
Handgeschakeld
52.110 km
1.364 cc
6 l/100km
| Kenteken | JR-606-S Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | MOKKA |
| Tellerstand |
52.110 km, op 27-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Asteroid Grey Metallic Kleurcode GWH (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 T 140PK Innovation leer|schuifdak|stoelverw.|nav|cam|lmv17 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
J-A
|
| RDW variant |
JMXXFXX
|
| RDW uitvoering |
M44PFXGYNNB
|
| RDW handelsnaam |
MOKKA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0537*14 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte a. |
| Omschrijving defect | Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten. |
| Materiële gevolgen | Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Afmetingen | 428,00 x 176,00 x 166,00 cm |
| Ledig gewicht |
1294 kg
|
| Massa rijklaar |
1828 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1828 kg
|
| Laadvermogen | 534 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-01-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve bochtverlichting |
| Airbags |
| Airconditioning Climatic Vol Automatisch |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Arm leuning aan bestuurdersstoel |
| Armleuning midden achter |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audiobediening op stuur |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische verlichting |
| AUX-in |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth Streaming |
| Bochtenverlichting |
| Boordcomputer |
| BOVAG-Garantie |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in kleur carrosserie |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroompakket |
| Comfortstoel(en) |
| Comfort stoelen |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dakrails aluminium |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuifdak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoogteverstelling handmatig voorstoelen plus zitting-kanteling verstelling en diepte verstelling links en rechts |
| Hoogwaardige uitrusting |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kaartleeslamp voor |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimediasysteem |
| Navigatie Europa |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem met kleuren scherm |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Rokersvrije auto |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom, axiaal en verticaal verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Touchscreen |
| USB |
| Velgen Alu, 17 inch |
| Voorruit, warmtewerend glas |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend getint glas met donkere ramen achter |
| Zicht & Licht Pakket |
| zij airbag(s) voor |
| Zonneklep met spiegel en verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.