17-05-2016
Benzine
Handgeschakeld
154.511 km
1.395 cc
5 l/100km
17-05-2016
Benzine
Handgeschakeld
154.511 km
1.395 cc
5 l/100km
| Kenteken | JP-963-G Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A1 SPORTBACK |
| Tellerstand |
154.511 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 TFSI CoD Sport Pro Line S org.NL |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
8X
|
| RDW variant |
SCZEAF1
|
| RDW uitvoering |
FM6A8009P8X04LLS57MM
|
| RDW handelsnaam |
A1 SPORTBACK
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0414*17 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
112 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 397,00 x 175,00 x 142,00 cm |
| Ledig gewicht |
1120 kg
|
| Massa rijklaar |
1645 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1645 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-01-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun voor |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| Halogeen mistlampen |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-pakket |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Onderhoudshistorie aanwezig |
| Parkeersensor achter |
| Radio-CD/MP3 speler |
| S Line exterieur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.