20-04-2015
Benzine
Handgeschakeld
141.664 km
998 cc
4 l/100km
20-04-2015
Benzine
Handgeschakeld
141.664 km
998 cc
4 l/100km
| Kenteken | JP-429-D Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | Fiesta |
| Tellerstand |
141.664 km, op 11-04-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.0 EcoBoost Titanium X|101Pk|5Drs|Navi|Camera |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
JA8
|
| RDW variant |
SFJA1D
|
| RDW uitvoering |
5DHABL
|
| RDW handelsnaam |
FIESTA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0069*18 |
| Plaats chassisnummer | by bodemplaat r. voorzitting |
| Tellerstand |
141.664 km, op 11-04-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
99 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5.3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Ledig gewicht |
1024 kg
|
| Massa rijklaar |
1555 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1555 kg
|
| Laadvermogen | 531 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Achteruit rij camera |
| Afst. bed. voor centr. deurvergr |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Camera |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Financial lease mogelijk |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| knie airbag(s) |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stof bekleding + stoelverwarming |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| passagiersairbag |
| Prijs = Incl. Btw 21% + Incl. Bpm (btw verrekenbaar voor bedrijven) |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Spoiler |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Trekhaak |
| Vakgarage Verheul Ford Specialist Barneveld |
| Verwarmde voorruit |
| Voorruit verwarming |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wij proberen alle informatie zo accuraat mogelijk te houden echter zijn fouten nooit uit te sluiten. Vertrouw niet volledig op deze informatie |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.