23-01-2026
Elektrisch en benzine
Automaat
7.986 km
1.598 cc
1 l/100km
23-01-2026
Elektrisch en benzine
Automaat
7.986 km
1.598 cc
1 l/100km
| Kenteken | JNX-59-P Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | TUCSON |
| Tellerstand |
7.986 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 T-GDI PHEV N Line Business |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NX4E
|
| RDW variant |
F5P71
|
| RDW uitvoering |
A63E21
|
| RDW handelsnaam |
TUCSON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2018/858*00001*10 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 185 kW |
| Vermogen elektromotor | 66,90 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 62 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 17,70 kWh/100km |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 23-01-2030 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank elektrisch neerklapbaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler onderscheidend |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Fabrieksgarantie |
| Gelaagde voorruit |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen/suede bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| lendesteun(en) elektrisch verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luxe interieur afwerking |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelpaddles |
| Side-skirts |
| Sportstuur leder |
| Spraakbediening |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende achterruit |
| Warmtewerende voorruit |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.