19-08-2021
Benzine
Handgeschakeld
39.132 km
1.330 cc
6 l/100km
19-08-2021
Benzine
Handgeschakeld
39.132 km
1.330 cc
6 l/100km
| Kenteken | JNS-34-B Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | LODGY |
| Tellerstand |
39.132 km, op 26-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Gris Highland Met. (grijs metallic) (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.3 TCe Comfort 131pk (Vol-Opties!) 7-persoons |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
SD
|
| RDW variant |
0JES
|
| RDW uitvoering |
JU6UA180M700
|
| RDW handelsnaam |
LODGY
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Soort bekleding | Velours |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0314*95 |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Ledig gewicht |
1224 kg
|
| Massa rijklaar |
1894 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1894 kg
|
| Laadvermogen | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 27-03-2027 |
| (Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk!) |
| 1e eigenaar |
| 2 sleutels of meer |
| 2 stoelen op derde rij |
| 4-cilinder motor |
| 6-versnellingen |
| 7-persoons uitvoering |
| 100% Dealer-onderhouden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| APK gekeurd |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| AUX-aansluiting voor mp3 speler |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Distributieketting (onderhoudsvriendelijk) |
| Documentatie aanwezig |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Glas getint met warmtewerende functie |
| Ideaal te gebruiken als mini camper |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Inspectie garantie |
| Isofix (bevestiging voor kinderzitjes) |
| KM-stand certificaat aanwezig |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem (full map) |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboek aanwezig |
| Onderhoudshistorie aanwezig |
| Parkeersensoren (PDC) |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Rokersvrij |
| Schadevrij |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tel / WhatsApp 0412-638507 |
| Trekhaak |
| USB-aansluiting |
| Velours bekleding |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.