16-12-2015
Diesel
Handgeschakeld
143.986 km
1.461 cc
3 l/100km
16-12-2015
Diesel
Handgeschakeld
143.986 km
1.461 cc
3 l/100km
| Kenteken | JL-704-L Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | CLIO |
| Tellerstand |
143.986 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.5 dCi Night&Day 5-drs [NAP navi climate cruise pdc ] |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
R
|
| RDW variant |
5R0J
|
| RDW uitvoering |
5R0J0A
|
| RDW handelsnaam |
CLIO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0327*75 |
| Plaats chassisnummer | r. in kofferruimte by reservewiel |
| Tellerstand |
143.986 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
82 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
3 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
3.3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Ledig gewicht |
1062 kg
|
| Massa rijklaar |
1670 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1670 kg
|
| Laadvermogen | 608 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 115 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 03-05-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio-installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX/USB ingang |
| Bagagedek |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Carkit |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| LED dagrijverlichting |
| LED verlichting |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lichtsensor |
| metaalkleur |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Start/stop systeem |
| Startknop |
| Startonderbreker |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.