04-05-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
79.700 km
1.999 cc
1 l/100km
04-05-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
79.700 km
1.999 cc
1 l/100km
| Kenteken | JKT-81-G Switch kenteken |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | GLC-klasse |
| Tellerstand |
79.700 km, op 07-10-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (9 traps) |
| Kleur | GRAPHITE GRAY - METALLIC FINISH (831U) (grijs) |
| Uitvoering | 300e 4MATIC AMG |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
R2CGLC
|
| RDW variant |
864IT1
|
| RDW uitvoering |
CZAL052A
|
| RDW handelsnaam |
GLC 300 E 4MATIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 303
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2023 |
| Datum eerste toelating |
04-05-2023
|
| APK geldig tot |
25-05-2027
|
| Datum laatste tenaamstelling |
08-12-2025
|
| Omschrijving defect | De sleepinrichting in de voorste dwarsbalk is mogelijk niet in orde. De inschroefdiepte van het sleepoog is dan te gering. |
| Materiële gevolgen | Bij belasten van het ingeschroefde sleepoog loslaten van de verbinding |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De voorste dwarsbalk wordt dan gecontroleerd en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Bij bepaalde 80A zekeringen kan mogelijk een onderbreking of een overgangsweerstand optreden. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kunnen systemen die aan de zekering aangesloten zijn uitvallen. Het voertuig kan onder andere plotseling zijn aandrijving verliezen of functies op het instrumentenpaneel zouden beïnvloed kunnen worden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Uit voorzorg zal de zekeringskast vervangen worden. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
13 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Massa rijklaar |
2840 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 49 liter |
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 113 à € 124 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 19" tienspaaks lichtmetalen AMG-velgen |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera met dynamische hulplijnen |
| Actieve remassistent |
| Actieve spoorassistent |
| Adaptieve grootlichtassistent |
| Akoestische signalisatie voor voetgangers |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatische airconditioning THERMATIC |
| Bandendruk-controlesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels el. inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Burmester 3D surround sound system |
| Centraal display met 11,9" LCD touchscreen met een resolutie van 1.624 x 1.728 pixels |
| Centrale airbag |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakbekleding stof zwart |
| Dakreling aluminium |
| Dashboard in lederlook ARTICO |
| Digitale radio |
| DIGITAL LIGHT |
| DIRECT SELECT schakelpaddles |
| Dodehoekassistent |
| Draadloos oplaadsysteem voor mobiele eindapparaten vooraan |
| EASY-PACK bagageafdekking |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch openen en sluiten achterklep |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare voorzetels met memory |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grafietgrijs |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| KEYLESS GO-startfunctie |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederlook ARTICO zwart |
| MBUX multimedia system |
| Mercedes-Benz noodoproepsysteem |
| Multifunctioneel sportstuurwiel in nappa leder |
| Navigatie met harde schijf |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramaschuifdak |
| Parkeerpakket inclusief 360°-camera |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| PARKTRONIC |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Premium-pakket |
| RDW-leges |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Ruitenwisser met regensensor |
| Sfeerverlichting Luxury en AMG |
| Sierdelen openporig hout aluminium lines zwart |
| Smartphone-integratie |
| Snelheidslimietassistent |
| Snelheids limiet assistent |
| Sportieve comfortstoelen |
| Sportonderstel |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Treeplanken in aluminiumlook met rubbernoppen |
| Trekhaak met ESP®-aanhangwagenstabilisatie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde stoelen vooraan |
| Viervoudig verstelbare lendensteun voor stoelen vooraan |
| Volledig digitaal combi-instrument |
| Warmte- en geluidswerend glas |
| WiFi voorbereiding |
| Winter Pack |
| Zij- en achterruiten verduisterd |
| zij airbag(s) voor |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de Mercedes-Benz op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.