01-07-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
57.253 km
1.991 cc
2 l/100km
01-07-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
57.253 km
1.991 cc
2 l/100km
| Kenteken | JKS-04-V Switch kenteken |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | GLC |
| Tellerstand |
57.253 km, op 23-01-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (9 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 300e 4MATIC AMG-line Pano,Burmester,360°, HUD, Multibeam LED, stoelverwarming, dealer onderhouden |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
204 X
|
| RDW variant |
R74ST1
|
| RDW uitvoering |
CZAA050B
|
| RDW handelsnaam |
GLC 300 E 4MATIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0480*36 |
| Omschrijving defect | De bevestigingsklem van de gasleidingen van het inertiseringssysteem kan mogelijk zijn klemkracht verliezen. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan het Argon-beschermgas uit de gasleidingen van het inertiseringssysteem ontsnappen. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de gasleidingverbinding van het inertiseringssysteem en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De kabelboom van de versnellingsbak is mogelijk niet goed gemonteerd. Als gevolg kan de aandrijfas tegen de kabelboom schuren en de kabelboom kan doorslijten. |
| Materiële gevolgen | Uitvallen van de aandrijving |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De montage van de kabelboom wordt dan gecontroleerd en indien nodig wordt deze vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 466,00 x 189,00 x 164,00 cm |
| Ledig gewicht |
1930 kg
|
| Massa rijklaar |
2615 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2615 kg
|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| 360 camera |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Carbonafwerking interieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Dodehoek detector |
| Draadloos opladen |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische achterklep |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| Kleur zwart |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Pianolak interieur afwerking |
| Regensensor |
| Rijassistentiepakket Plus |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Spoor-pakket |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Treeplanken |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi voorbereiding |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de Mercedes-Benz op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.