03-08-2020
Benzine
Automaat
55.547 km
1.498 cc
6 l/100km
03-08-2020
Benzine
Automaat
55.547 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | JKR-06-H Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | A3 LIMOUSINE |
| Tellerstand |
55.547 km, op 10-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 35 TFSI S edition // 2x S-line | B&O | Black Optic | MATRIX LED | Afgevlakt Stuurwiel | Stoelverwarming | Smartphone interface |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
GY
|
| RDW variant |
LDFYAF1
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW002RT011C184
|
| RDW handelsnaam |
A3 LIMOUSINE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2060*03 |
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1875 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1875 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bang & Olufsen Audio |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Full-LED koplampen |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| keyless entry/start |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| S Line exterieur |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel groot |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de AUDI op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.