18-11-2025
Elektrisch
Automaat
3.639 km
Onbekend
Onbekend
18-11-2025
Elektrisch
Automaat
3.639 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | JKP-95-V Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | I4 EDRIVE35 |
| Tellerstand |
3.639 km, op 12-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | BMW Individual Dravitgrau (grijs) |
| Uitvoering | eDrive35 M Sport Edition 70 kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
G4C
|
| RDW variant |
51HD
|
| RDW uitvoering |
0AW5A000
|
| RDW handelsnaam |
I4 EDRIVE35
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00122*11 |
| Tellerstand |
3.639 km, op 12-03-2026
|
| Oordeel |
Niet geregistreerd
|
| Toelichting |
Niet geregistreerd
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 478,00 x 185,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1970 kg
|
| Massa rijklaar |
2550 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2550 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 17 % |
| APK vervaldatum | 18-11-2029 |
| 19 inch LM M Y-spaak (styling 859 M)in Bicolor Jet Black uni |
| Achteruitrijcamera |
| Actieve voetgangersbescherming |
| Active Guard Plus |
| AG Intern |
| Akoestische waarschuwing voor voetgangers |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Ambiance verlichting |
| Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderzijde |
| Automatische 2-zone airconditioning |
| Automatische dimmende binnenspiegel |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| BMW Connected Pack Professional |
| BMW Live Cockpit Plus |
| BMW Teleservices |
| BMW Widescreen Display |
| Comfort Access |
| Comfort Pack |
| ConnectedDrive Services |
| Cruise Control |
| DAB-tuner |
| Deactiverings passagiersairbag |
| Draadloos oplaadstation |
| Driving assistant |
| Elektrisch bediend glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare lendensteun voor bestuurder en passagier |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit |
| Galvanische afwerking voor bedieningselementen |
| Gevarendriehoek en verbanddoos |
| HiFi System |
| In de breedte verstelbare rugleuning |
| Intelligent Emergency Call |
| Laadkabel (Mode 3, 22kW) |
| M Aerodynamicapakket |
| M Hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd |
| M Interieurlijsten Rhombicle Anthrazit |
| M Sportpakket |
| M Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Opbergpakket |
| Park Distance Control (PDC) voor en achter |
| Parking Assistant |
| Personal eSIM |
| Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line |
| Stuurwielrand verwarmd |
| Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel |
| Tyre Repair kit Plus |
| Voorbereiding Driving Assistance |
| Wielslotbouten |
| Zonder Service Inclusive |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.