06-04-2022
Elektrisch
Automaat
71.649 km
Onbekend
Onbekend
06-04-2022
Elektrisch
Automaat
71.649 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | JKP-53-V Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | KONA, KAUAI |
| Tellerstand |
71.649 km, op 12-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Dark Teal Metallic (TG8) (blauw) |
| Uitvoering | EV COMFORT 64 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
OSE
|
| RDW variant |
F5E11
|
| RDW uitvoering |
E11B11
|
| RDW handelsnaam |
KONA, KAUAI
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1522*03 |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 421,00 x 180,00 x 157,00 cm |
| Ledig gewicht |
1660 kg
|
| Massa rijklaar |
2170 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2170 kg
|
| Laadvermogen | 510 kg |
| Trekgewicht geremd | 300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 300 kg |
| Wegenbelasting | € 72 à € 78 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 06-04-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Forward Collision-Avoidance Assist (FCA) |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm klein |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.