25-11-2025
Elektrisch
Automaat
3.889 km
Onbekend
Onbekend
25-11-2025
Elektrisch
Automaat
3.889 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | JKP-31-X Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | I5 XDRIVE40 |
| Tellerstand |
3.889 km, op 12-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Oxidgrau metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | xDrive40 84 kWh |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G6E
|
| RDW variant |
21HH
|
| RDW uitvoering |
0AB50800
|
| RDW handelsnaam |
I5 XDRIVE40
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00317*04 |
| Tellerstand |
3.889 km, op 12-03-2026
|
| Oordeel |
Niet geregistreerd
|
| Toelichting |
Niet geregistreerd
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 506,00 x 190,00 x 151,00 cm |
| Ledig gewicht |
2305 kg
|
| Massa rijklaar |
2965 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2965 kg
|
| Laadvermogen | 660 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 109 à € 120 per maand |
| Bijtelling | 17 % |
| APK vervaldatum | 25-11-2029 |
| 4-zone airconditioning met automatische regeling |
| 20 inch LM M Aerodynamic (Styling 939 M) Bicolor Schwarz Grau |
| Actieve voetgangersbescherming |
| Adaptief onderstel professional |
| Adaptieve LED koplampen |
| AG Intern |
| Akoestische waarschuwing voor voetgangers |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Ambiance verlichting |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| BMW Connected Pack Professional |
| BMW Iconic Glow exterieurpakket |
| BMW Iconicsounds Electric |
| BMW Live cockpit professional |
| BMW Natural Interaction |
| BMW Teleservices |
| Comfort Access |
| Comfort Pack |
| Comfortstoelen vóór |
| ConnectedDrive Services |
| DAB-tuner |
| Draadloos oplaadstation |
| Driving Assistant Professional |
| Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit |
| Gevarendriehoek en verbanddoos |
| Harman-Kardon sound system |
| Innovation Pack |
| Intelligent Emergency Call |
| Interieurcamera |
| Interieurlijsten finewood Dark Oak hoogglans met accentlijsten in Dunkelsilber |
| Laadaansluiting AC snelladen (22 kW) |
| Laadkabel (Mode 3, 22kW) |
| M Hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd |
| M Hoogglans Shadow Line met uitgebreide omvang |
| M koplampen Shadow Line |
| M Sport exterieurpakket |
| M Sport Interieurpakket |
| M Sportpakket |
| M Sportpakket Pro |
| M Sportremsysteem Rot |
| M Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Onderdeel van M Sportpaket Pro |
| Parking Assistant Professional |
| Personal eSIM |
| Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line |
| Stoelventilatie voor beide voorstoelen |
| Stuurwielrand verwarmd |
| Travel en Comfort System |
| Travel Pack |
| Veiligheidsgordels voorzien van M striping |
| Verwarmde stoelen voor en achter |
| Wielslotbouten |
| Zonder Service Inclusive |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.