02-01-2026
Elektrisch
Automaat
3.011 km
Onbekend
Onbekend
02-01-2026
Elektrisch
Automaat
3.011 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | JKP-16-B Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IONIQ5 |
| Tellerstand |
3.011 km, op 07-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Abyss Black (zwart) |
| Uitvoering | N Line Edition Limited 84 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NE
|
| RDW variant |
A5E22
|
| RDW uitvoering |
E11B11
|
| RDW handelsnaam |
IONIQ5
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11054*07 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 168 kW |
| Vermogen elektromotor | 168 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 84 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 79,80 kWh |
| Actieradius (geschat) | 425 km |
| Actieradius zomer | 382 km |
| Actieradius winter | 330 km |
| Actieradius zonder range extender | 515 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,64 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 70,99 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 350 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,19 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 1.397,20 km/h |
| Verbruik geschat | 21,76 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17,20 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,41 kWh/100km |
| Verbruik winter | 25,65 kWh/100km |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 466,00 x 189,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
1980 kg
|
| Massa rijklaar |
2590 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2590 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 18 % |
| APK vervaldatum | 02-01-2030 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Full-LED koplampen |
| Geluidsisolerend glas |
| glans exterieur delen |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar |
| lendesteun passagiersstoel elektrisch verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20" |
| Mica kleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm klein |
| navigatiesysteem full map |
| N Line exterieur |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sportief interieur |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Vehicle-to-load |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.