01-07-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
8.525 km
1.999 cc
Onbekend
01-07-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
8.525 km
1.999 cc
Onbekend
| Kenteken | JKN-26-D Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLE 400 E 4MATIC |
| Tellerstand |
8.525 km, op 03-11-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 400 e 4MATIC AMG Line PANO 22INCH BURMESTER LUCHTVERING TREKHAAK MASSAGE |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
H1GLE
|
| RDW variant |
B24ZT1
|
| RDW uitvoering |
CZAAA5OB
|
| RDW handelsnaam |
GLE 400 E 4MATIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1885*25 |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Afmetingen | 495,00 x 202,00 x 184,00 cm |
| Ledig gewicht |
2545 kg
|
| Massa rijklaar |
3190 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3190 kg
|
| Laadvermogen | 645 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 167 à € 185 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem uitgebreid |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| kunstlederen interieurdelen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 10-spaaks 22" |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21" |
| Luxe lederen interieur |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sfeerverlichting |
| Sluitbekrachtiging |
| Smartphone entry |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur nappaleder |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde armsteun(en) |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| zij airbag(s) voor |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.