31-10-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
11 km
1.199 cc
5 l/100km
31-10-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
11 km
1.199 cc
5 l/100km
| Kenteken | JKL-48-S Switch kenteken |
| Nieuwe auto | Dit betreft een nieuwe auto |
| Merk | CITROEN |
| Model | C3 AIRCROSS |
| Tellerstand |
11 km, op 27-11-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Hybrid 145pk Max | Camera | Adaptive Cruise | Parkeersensoren | Climate Control |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
C
|
| RDW variant |
G
|
| RDW uitvoering |
HPY7-C1AN00
|
| RDW handelsnaam |
C3 AIRCROSS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2018/858*00035*09 |
| Omschrijving defect | Tussen de benzinepartikelfilterleiding en de beschermdop op de pluspool van de 48v-riemstartgenerator zit mogelijk onvoldoende ruimte. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan onder vochtige omstandigheden kortsluiting ontstaan, wat het risico op brand in de motorruimte vergroot. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de beschermdop op de pluspool van de riemstartgenerator vervangen. Indien nodig wordt de opstelling van de benzinepartikelfilterleiding gewijzigd. Als de betreffende leiding beschadigd is, wordt deze vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 440,00 x 180,00 x 166,00 cm |
| Ledig gewicht |
1323 kg
|
| Massa rijklaar |
1830 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1830 kg
|
| Laadvermogen | 507 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Extra getint glas |
| Geluidwerend glas |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie by app |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startblokkering |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Two-tone (metaal) kleur |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de CITROEN op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.