01-03-2024
Benzine
Automaat
39.975 km
1.499 cc
Onbekend
01-03-2024
Benzine
Automaat
39.975 km
1.499 cc
Onbekend
| Kenteken | JKL-34-Z Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X2 SDRIVE20I |
| Tellerstand |
39.975 km, op 30-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Alpinweiss 3 (wit) |
| Uitvoering | sDrive20i M Sport Shadow Pano HUD H/K Iconic glow Camera LED Sfeerlicht |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
U2X
|
| RDW variant |
21GM
|
| RDW uitvoering |
EAW500L0
|
| RDW handelsnaam |
X2 SDRIVE20I
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00371*00 |
| Tellerstand |
39.975 km, op 30-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | In het remsysteem ontbreekt software om fouten te detecteren, waardoor er geen waarschuwing op het informatiedisplay verschijnt bij een storing. |
| Materiële gevolgen | Als de bestuurder niet op tijd wordt gewaarschuwd kan het remsysteem in storing raken. Dan voelt het rempedaal hard aan en werken de ABS en DSC niet meer. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om door middel van 'over the air' update de monitoringsoftware voor het remsysteem te installeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Afmetingen | 455,00 x 185,00 x 159,00 cm |
| Ledig gewicht |
1545 kg
|
| Massa rijklaar |
1645 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2150 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| APK vervaldatum | 06-03-2028 |
| 360gr Camera |
| ABS |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Airconditioning, automatisch |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| Bandenspanningscontrole |
| Bekerhouder achter |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Comforttoegang |
| Cruise Control |
| Dakhemel antraciet |
| Deelbare achterbank |
| Driving assistant |
| El. Verstelbare spiegels |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Grootlichtassistent |
| harman kardon sound |
| Head UP Display |
| Hoogglans Shadow line |
| Iconic Glow Nieren |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| LANE ASSIST |
| LED-koplampen |
| Lederen bekleding |
| Lederen Stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| Live Cockpit Professional |
| Middenarmsteun |
| M Sportonderstel adaptief |
| M Sportpakket |
| M sportstuur |
| Multifunctioneel stuur |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Panoramadak |
| Park control achter |
| Park control voor en achter |
| Parkeerhulpsysteem Plus |
| Passagiersstoel hoogte verstelbaar |
| Privacy glas |
| Regensensor |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start en Stop systeem |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging |
| USB aansluiting |
| Verstelbaar stuur |
| Warmtewerend getint glas |
| Xenon-koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.