23-11-2015
Benzine
Automaat
146.582 km
1.991 cc
6 l/100km
23-11-2015
Benzine
Automaat
146.582 km
1.991 cc
6 l/100km
| Kenteken | JKJ-31-N Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 300 |
| Tellerstand |
146.582 km, op 11-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 300 AMG PAKKET / VOLLE AUTO ! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
204 K
|
| RDW variant |
R24RP0
|
| RDW uitvoering |
NZAAB574
|
| RDW handelsnaam |
C 300
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0457*29 |
| Omschrijving defect | De massaverbinding van de stuurkolom is mogelijk niet goed uitgevoerd en kan onderbreken. |
| Materiële gevolgen | In combinatie met beschadiging van contacten in de stuurkolommodule kan onbedoeld de bestuurdersairbag activeren. Daarbij zou de bestuurder de controle over het voertuig kunnen verliezen. Een rood waarschuwingslampje airbag zal op voorhand oplichten. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De stuurkolom wordt gecontroleerd en indien nodig aangepast. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Ledig gewicht |
1495 kg
|
| Massa rijklaar |
2170 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2170 kg
|
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| AMG-styling |
| AMG Line Exterieur |
| AMG Line Interieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektrisch zonnescherm achterruit |
| Exclusive interieur |
| Geluidwerend glas |
| Getint warmtewerend glas |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Luchtvering |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatie full map + hard disk + DVD-wisselaar |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Rijassistentiepakket |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Spiegel-pakket |
| Spoor-pakket |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel verwarmd |
| TV-ontvanger |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Warmtewerend glas |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.