28-03-2019
Benzine
Automaat
103.250 km
1.499 cc
6 l/100km
28-03-2019
Benzine
Automaat
103.250 km
1.499 cc
6 l/100km
| Kenteken | JKJ-26-S Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X1 |
| Tellerstand |
103.250 km, op 22-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Mineralgrau Metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | sDrive18i Executive Automaat 1e Eig! |Nav|Clima|Cruise |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
F1X
|
| RDW variant |
JG11
|
| RDW uitvoering |
DAW50000
|
| RDW handelsnaam |
X1 SDRIVE18I
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1676*07 |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Afmetingen | 444,00 x 182,00 x 1.598,00 cm |
| Ledig gewicht |
1405 kg
|
| Massa rijklaar |
2025 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2025 kg
|
| Laadvermogen | 620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| APK vervaldatum | 12-12-2027 |
| Achterbank elektrisch neerklapbaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbags |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Instelbare rijmodus |
| Keyless start |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Speed limiter |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.