04-05-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
130.000 km
1.998 cc
2 l/100km
04-05-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
130.000 km
1.998 cc
2 l/100km
| Kenteken | JKJ-22-T Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 5-serie Touring |
| Tellerstand |
130.000 km, op 21-10-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Bernina Grey amber effect metallic (C3E) (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 530e xDrive High Ex. |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G5K
|
| RDW variant |
31CG
|
| RDW uitvoering |
IAW507M0
|
| RDW handelsnaam |
530E XDRIVE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 624
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2022 |
| Datum eerste toelating |
04-05-2022
|
| APK geldig tot |
19-11-2027
|
| Datum laatste tenaamstelling |
20-11-2025
|
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
44 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Massa rijklaar |
2610 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 46 liter |
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 87 à € 96 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 19-11-2027 |
| 2-zone automatische airconditioning |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruit apart te openen |
| Achteruitrij assistent |
| Adaptieve LED koplampen met Iconic Light Design |
| Alarmsysteem klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio Media Pack |
| Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bernina Amber effect |
| bestuurdersairbag |
| BMW Live cockpit professional |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfort Access |
| Comfort telefoonvoorbereiding met draadlozeoplaadmogelijkheid |
| Comfortzetels |
| Connected Package Professional |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB-tuner |
| Dakrailing in mat zwart |
| dodehoek detectie |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Driving assistant |
| Driving Assistant Professional |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch te openen en te sluiten achterklep |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare lendensteun |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra-getint glas voor de achterruiten |
| Glazen panoramadak |
| Handbediende zonneschermen achter |
| HiFi System |
| High Beam Assistant |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Interieurlijsten Aluminium Feinschliff + accentlijsten Perlglanz chroom |
| Interieurvoorverwarming |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Leder Dakota |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Live Cockpit Professional |
| M Aerodynamicapakket |
| M sportonderstel |
| M Sportpakket |
| M Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Multifunctioneel sportstuurwiel met leder bekleed |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Regensensor 3 serie |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Servotronic |
| Sportstoelen voor |
| Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Steptronic sport transmissie |
| Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| WiFi hotspot |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.