27-12-2022
Benzine
Automaat
58.238 km
1.498 cc
6 l/100km
27-12-2022
Benzine
Automaat
58.238 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | JKJ-08-S Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-Roc |
| Tellerstand |
58.238 km, op 07-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.5 TSI 2X R-Line!! DSG 58238 KM!! Camera!! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
A1
|
| RDW variant |
DXDBX0AC4
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW0064BI1AANNI
|
| RDW handelsnaam |
T-ROC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1845*24 |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Ledig gewicht |
1258 kg
|
| Massa rijklaar |
1860 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1860 kg
|
| Laadvermogen | 602 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Soort bekleding | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| APK vervaldatum | 19-02-2028 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Chroom delen interieur |
| comfort sportstoel(en) |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Full-LED koplampen |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| Kleur grijs |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17" |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Luxe stoffen bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Metaalkleur parelmoer |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia scherm standaard |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Passagiersstoel met neerklapbare leuning |
| Premium sportstoelen |
| R-Design exterieur |
| R-Line Exterieur |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Smartphone integratie |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Velours bekleding |
| Verkeersbord detectie |
| verlichte grille/strip |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel groot |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.