06-08-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
83.419 km
2.360 cc
2 l/100km
06-08-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
83.419 km
2.360 cc
2 l/100km
| Kenteken | JKH-63-L Switch kenteken |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | MITSUBISHI OUTLANDER |
| Tellerstand |
83.419 km, op 04-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | 2.4 PHEV Intense+ 4WD 225 pk AUT. | dealer onderhouden | navigatie | trekhaak | leder/alcantara | camera |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
CW0
|
| RDW variant |
GGP21
|
| RDW uitvoering |
AVEJRRC5DAAA
|
| RDW handelsnaam |
MITSUBISHI OUTLANDER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0406*33 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 165 kW |
| Vermogen elektromotor | 130 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 54 km |
| Actieradius met range extender | 600 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CDM |
| Verbruik gemiddeld | 14,80 kWh/100km |
| Tellerstand |
83.419 km, op 04-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 31-07-2027 |
| 4WD |
| 12 Maand Bovag garantie |
| 12Volt aansluiting |
| 1500 kg geremd trekvermogen |
| 1500 watt aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Afneembare trekhaak |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alcantara interieur |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| APK goedgekeurd t/m 7-2027 |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische transmissie |
| Bagage-afdekhoes |
| Bagagedek |
| Bandenspanning controle systeem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Benzine/elektrisch (hybride) aandrijving |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefonie en audio streaming |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chromen exterieur delen |
| Complete onderhoudshistorie |
| Cruise Control |
| DAB |
| DAB audio en multimedia usb/aux systeem |
| Dakrailing |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Drive Mode |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels |
| Elektrisch rijden |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare lendesteunen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| EV mode |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Groot navigatie/multimedia systeem |
| hill hold functie |
| Hoge zit en instap |
| Hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless go |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| Lage kilometerstand |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder/stof interieur |
| Leder stuurwiel/pook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Lichtsensor |
| Liefhebbers exemplaar |
| Luxe Intens uitvoering |
| Mistlampen voor |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatie smartphone koppeling |
| Navigatiesysteem |
| Niet in gerookt |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Plug in hybride |
| Privacy glas |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schakelpaddles |
| Side-skirts |
| Speciale bekleding |
| Standkachel |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Traction Control |
| Trekhaak afneembaar |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.