24-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
92.250 km
1.395 cc
Onbekend
24-03-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
92.250 km
1.395 cc
Onbekend
| Kenteken | JKH-04-B Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF GTE |
| Tellerstand |
92.250 km, op 04-11-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | GTE | 245PK | Pano | Matrix-LED |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
CD
|
| RDW variant |
ACDGEAX0
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD001P4BISON1M
|
| RDW handelsnaam |
GOLF GTE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2014*10 |
| Omschrijving defect | De zekering van het hoogspanningsysteem kan barsten bij kortsluiting. |
| Materiële gevolgen | Bij kortsluiting kan het voertuig onder hoogspanning komen te staan met onder andere brandgevaar als gevolg. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer.De merkdealer zal de werking van de hoogvoltzekering herstellen door montage van een isolatiemat in de hoogvoltaccu. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 5557000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 429,00 x 179,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1524 kg
|
| Massa rijklaar |
2040 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2040 kg
|
| Laadvermogen | 516 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 1500 kg |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| APK vervaldatum | 20-11-2027 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | 210.000 km |
| Interieurfilter | 60.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 90.000 km / 72 maanden |
| Motorolie | 15.000 km / 12 maanden |
| Olie, automatische transmissie | 120.000 km |
| Oliefilter | 15.000 km / 12 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| V-riem | Geen aanbevolen periode / Geen aanbevolen periode |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag |
| Airbag(s) side |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Alarm |
| Alarmsysteem |
| Alcantara bekleding |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Digitale teller |
| Dubbele airbag |
| DVD speler |
| Dynamisch Knipperlicht |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektronische climate control |
| Heads-up Display |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Instapverlichting |
| IQ Drive |
| Keyless Acces |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Open dak |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Schuifdak |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming voorzijde |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledige digitale onderhoudsregistratie |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.