21-11-2024
Lpg en benzine
Handgeschakeld
35.000 km
999 cc
6 l/100km
21-11-2024
Lpg en benzine
Handgeschakeld
35.000 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | JKD-77-T Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | JOGGER |
| Tellerstand |
35.000 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Lpg en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.0 TCe 100 ECO-G Extreme 7p. |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
DJF
|
| RDW variant |
RES
|
| RDW uitvoering |
MT6WA4JM700B
|
| RDW handelsnaam |
JOGGER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e19*2007/46*0026*23 |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
120 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Aantal cilinders |
3
|
| Motorinhoud |
999 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
74 kW (100 pk)
|
| Type gasinstallatie |
Af-fabriek gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Ledig gewicht |
1227 kg
|
| Massa rijklaar |
1890 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 50 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1890 kg
|
| Laadvermogen | 663 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 21-11-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lpg installatie |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm klein |
| Navigatiesysteem |
| Pack Medianav |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen verwarmd |
| ZWART DAK |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.