08-04-2016
Benzine
Automaat
91.525 km
1.998 cc
6 l/100km
08-04-2016
Benzine
Automaat
91.525 km
1.998 cc
6 l/100km
| Kenteken | JK-310-G Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COOPER S |
| Tellerstand |
91.525 km, op 06-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Melting-silver metallic (C2K) (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 Cooper S |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW type |
UKL-L
|
| RDW variant |
WG71
|
| RDW uitvoering |
6A2400C0
|
| RDW handelsnaam |
COOPER S
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0371*21 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Tellerstand |
91.525 km, op 06-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
134 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 385,00 x 173,00 x 142,00 cm |
| Ledig gewicht |
1270 kg
|
| Massa rijklaar |
1765 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 44 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1765 kg
|
| Laadvermogen | 495 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 19-02-2027 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Automatische airconditioning |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth handsfree kit met USB audio interface |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Elektrisch bedienbare kap |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) voor |
| lederen/stof bekleding |
| LED koplampen |
| LED mistlampen voor |
| Met leer bekleed sportstuurwiel |
| Middenarmsteun vóór met opbergruimte |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Parc Distance Control achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regen- en lichtsensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Wired |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.