11-12-2018
Benzine
Handgeschakeld
68.733 km
999 cc
6 l/100km
11-12-2018
Benzine
Handgeschakeld
68.733 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | JJT-90-N Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | RENEGADE |
| Tellerstand |
68.733 km, op 14-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | BLACK CLEAR COAT (zwart metallic) (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0T 120pk Longitude (Vol-Opties!) 1e eigenaar |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
BU
|
| RDW variant |
AXN1B
|
| RDW uitvoering |
13A
|
| RDW handelsnaam |
RENEGADE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0300*16 |
| Omschrijving defect | Na het aansluiten van diagnoseapparatuur werkt de airbagregelmodule mogelijk niet meer zoals bedoeld. |
| Materiële gevolgen | De airbags en gordelspanners worden niet geactiveerd wanneer dit nodig is. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de software van de airbagregelmodule updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1860 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1860 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 17-11-2027 |
| (Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk!) |
| 1e eigenaar |
| 2 sleutels of meer |
| 6-versnellingen |
| 100% onderhouden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| APK gekeurd |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB+ (Digitale radio) |
| Dakrails |
| Distributieketting (onderhoudsvriendelijk) |
| Documentatie aanwezig |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Facelift (nieuw model) |
| Glas getint met warmtewerende functie |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Inspectie garantie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| KM-stand certificaat aanwezig |
| LED achterlichten |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboek aanwezig |
| Onderhoudshistorie aanwezig |
| Parkeersensoren (PDC) |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Rijstrooksensor |
| Rokersvrij |
| Schadevrij |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tel / WhatsApp 0412-638507 |
| USB-aansluiting |
| Velours bekleding |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.