16-06-2015
Benzine
Handgeschakeld
99.826 km
1.364 cc
6 l/100km
16-06-2015
Benzine
Handgeschakeld
99.826 km
1.364 cc
6 l/100km
| Kenteken | JHZ-68-J Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | MOKKA |
| Tellerstand |
99.826 km, op 10-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Summit White Pearl (wit parelmoer) (wit) |
| Type lak | Parelmoer |
| Uitvoering | 1.4 T Cosmo 140pk (Vol-Opties!) Parelmoer |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
J-A
|
| RDW variant |
JMXXFXX
|
| RDW uitvoering |
M44PFXGYPPB
|
| RDW handelsnaam |
MOKKA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0537*11 |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Ledig gewicht |
1294 kg
|
| Massa rijklaar |
1828 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1828 kg
|
| Laadvermogen | 534 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 29-12-2026 |
| (Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk!) |
| 2 sleutels of meer |
| 6-versnellingen |
| 100% onderhouden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| APK bij aflevering |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Distributieketting (onderhoudsvriendelijk) |
| Documentatie aanwezig |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Glas getint met warmtewerende functie |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Inspectie garantie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| KM-stand certificaat aanwezig |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboek aanwezig |
| Onderhoudshistorie aanwezig |
| Parelmoer lak |
| Parkeersensoren (PDC) |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Rokersvrij |
| Schadevrij |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Tel / WhatsApp 0412-638507 |
| Trekhaak |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.