29-06-2023
Benzine
Automaat
79.825 km
1.199 cc
6 l/100km
29-06-2023
Benzine
Automaat
79.825 km
1.199 cc
6 l/100km
| Kenteken | JHT-67-P Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | MOKKA |
| Tellerstand |
79.825 km, op 04-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Turbo 131PK Level 4 + LED|Navi|DAB|Apple|Android|Adaptive cruise|Climate control|Camera|PDC|Lane|Dodehoek|17"LMV |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
S
|
| RDW uitvoering |
HNSS-41B500
|
| RDW handelsnaam |
MOKKA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0639*23 |
| Catalogusprijs |
€ 40.751
|
| Bruto BPM |
€ 1.393
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2023 |
| Datum eerste toelating |
29-06-2023
|
| APK geldig tot |
29-06-2027
|
| Registratie datum goedkeuring |
06-10-2025
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 415,00 x 179,00 x 154,00 cm |
| Ledig gewicht |
1195 kg
|
| Massa rijklaar |
1740 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1740 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| APK vervaldatum | 29-06-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 6 Maanden Garantie |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple Car Play |
| Armsteun voor |
| Audio installatie + Stuurbediening |
| Audio Streaming |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Driver Assistance Pack |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Groot licht assist |
| Hill hold-functie |
| isofix bevestiging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder/stof bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia aansluiting |
| Navigatie-pakket |
| Navigatie-systeem |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Pianolak afwerking dashboard |
| Privacy glas vanaf B-stijl |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijdynamiek instelbaar |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spraakherkenning |
| Startblokkering |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Titanium dashboard afwerking |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter-pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.