02-07-2021
Benzine
Automaat
78.895 km
999 cc
7 l/100km
02-07-2021
Benzine
Automaat
78.895 km
999 cc
7 l/100km
| Kenteken | JHN-51-T Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Arona |
| Tellerstand |
78.895 km, op 10-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Twotone Rojo Emocion + Midnight Black Kleurcode: L (rood) |
| Uitvoering | 1.0 TSI 110PK Automaat FR Business Intense leder|stoelverw|cam|nav|led|acc|lmv18 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
KJ
|
| RDW variant |
XDLAA
|
| RDW uitvoering |
FD7SFD7CW0094BI3A1BA
|
| RDW handelsnaam |
ARONA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Afmetingen | 415,00 x 178,00 x 1.532,00 cm |
| Massa rijklaar |
1700 kg
|
| Laadvermogen | 590 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 14-10-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve bochtverlichting |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airbag voor bestuurder en bijrijder, met uitschakelbare bijrijdersairbag |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airconditioning Climatic Vol Automatisch |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audiobediening op stuur |
| Automatische afstandsregeling (met follow to stop) en speed limiter |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische verlichting |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Beenruimte verlichting |
| Bekerhouders voor |
| Bergweg rijhulp |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth Streaming |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| BOVAG-Garantie |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in kleur carrosserie |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Chroompakket |
| Coming / Leaving home functie |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dagrijverlichting met hulprijverlichting en coming- homefunctie |
| Dakrails |
| Dakrails aluminium |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kaartleeslamp voor |
| Keyless entry & Go |
| keyless entry/start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen Bekleding met Alcantara/Stoffen Zitvlakken |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mirror Link |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Mobiele telefoon met Bluetooth |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimediasysteem |
| Navigatie dmv koppeling mobiele telefoon |
| Navigatie Europa |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem met kleuren scherm |
| Niet-rokeruitvoering |
| Onderhoudsboekje/Service digitaal |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Reparatiekit voor de banden |
| Rokersvrije auto |
| Rond om zicht parkeersensoren |
| Ruitensproeierinstallatie verwarmd |
| Seat Connect Veiligheid, Service, externe toegang en online |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom, axiaal en verticaal verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Top Sport uitrusting |
| Touchscreen |
| USB, type-C |
| Velgen Alu, 18 inch |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voetgangers beschermingsmaatregeling uitgebreid en anticiperend |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend getint glas met donkere ramen achter |
| Zicht & Licht Pakket |
| zij airbag(s) voor |
| Zonneklep met spiegel en verlichting |
| zonwerend glas |
| Zwarte buitenspiegels |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.