15-10-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
3.726 km
1.332 cc
1 l/100km
15-10-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
3.726 km
1.332 cc
1 l/100km
| Kenteken | JHL-83-N Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLA 250 E |
| Tellerstand |
3.726 km, op 03-10-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Kosmos Zwart Metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 250 e AMG Line |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
F2B
|
| RDW variant |
OH4MT2
|
| RDW uitvoering |
JZAA052A
|
| RDW handelsnaam |
GLA 250 E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1909*27 |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Afmetingen | 444,00 x 185,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
1710 kg
|
| Massa rijklaar |
2310 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2310 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| 360 camera |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| AMG-Line Exterieur |
| AMG-Line interieur |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Carbonafwerking interieur |
| Comfortonderstel |
| comfort sportstoel(en) |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Geluidsimulator |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19" |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Night-pakket |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur nappaleder |
| Stuur verwarmd |
| uitstap waarschuwing |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.